Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Iwaniska - Oferty wynajmu lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal handlowy, ul. Rynek

Iwaniska,świętokrzyskie

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: lokal handlowo- usługowy - Rynek, iwaniska Idealne miejsce pod usługi beauty, sklep i inne! Na wynajem lokal o powierzchni 50 m2 zlokalizowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy Ostrowiec Świętokrzyski

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski(Iwaniska + 24 km)

53,19 zł/m²47 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agencja homeserwis nieruchomości prezentuje na wynajem lokal handlowo- usługowy znajdujący się na parterze w centrum osiedla Ogrody (przy bazarku), przy ul. Jana Pawła II w Ostrowcu Św. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Niepodległości

Centrum,Kielce(Iwaniska + 49 km)

29,99 zł/m²63,18 m² 1 895 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię lokalu komercyjnego usytuowanego w budynku po modernizacji dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Morawica

Morawica(Iwaniska + 47 km)

17,42 zł/m²120 m² 2 091 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 120 m2 usytuowany w Morawicy. Dobre miejsce pod działalność biurową. Nieruchomość znajduje się na piętrze, w budynku przy ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Kielce

Piaski,Kielce(Iwaniska + 49 km)

43,05 zł/m²340 m² 14 637 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 340 m2 usytuowany w północnej części Kielc. Budynek jednokondygnacyjny, parterowy, wyposażony w duże witryny na dwóch przeciwległych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Sienkiewicza

Kuźnia,Ostrowiec Świętokrzyski(Iwaniska + 24 km)

36,23 zł/m²44,16 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 44,14m. Usytuowany w kamienicy przy głównej ulicy Sienkiewicza w Ostrowcu Św. Czynsz najmu wynosi 1600 zł/mc plus kaucja w kwocie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Ostrowiec Świętokrzyski

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski(Iwaniska + 24 km)

14,81 zł/m²216 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do współpracy zaprasza Agencja Nieruchomości homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski z prawdziwą licencją pośrednika nieruchomości ministerstwa nr 18756. Prowizja od 1 do 2,5%.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Iłżecka

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski(Iwaniska + 24 km)

16,77 zł/m²238,50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. 238,50 m 2 na parterze dwupiętrowej kamienicy przy ul. Iłżeckiej w Ostrowcu Św. Lokal do adptacji pod działalność. Usytuowany jest w głębi budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kielce(Iwaniska + 49 km)

27 zł/m²185 m² 4 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy do wynajęcia pomieszczenia biurowe typu one space z możliwością podziału na mniejsze. Lokal usytuowany w budynku na I piętrze pomieszczeniami sanitarnymi i zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

54,94 zł/m²150 m² 8 241 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal (całe piętro), o powierzchni ok. 150 m2, zlokalizowany w południowej części miasta, w okolicach Dymin, przy ul. Ściegiennego. Lokal zlokalizowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Iłżecka

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski(Iwaniska + 24 km)

43,24 zł/m²37 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji dla biura od wynajmującego Oferujemy do wynajmu lokal o pow. 37m 2 przy ul. Iłżeckiej 38 , dosłownie vis-a-vis Starostwa ostrowieckiego. Lokal z przeznaczeniem pod biuro, usługi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij